Pořádáte soukromou či firemní akci? Nabízíme prostory k pronájmu vhodné na firemní večírky, teambuildingy, semináře a školení. Zároveň za Vámi můžeme dojet na jiné místo a rozproudit zábavu či nabídnout třeba přednášku etikety…

PROSTORY TANEČNÍHO STUDIA

Prostory jsou výborně dostupné. Jen pár kroků od metra C Florenc. Disponujeme 4 menšími sály a prostorným předsálím. K dispozici je kuchyňka, šatny, toalety, sprchy. V případě zájmu Vám prostory osobně rádi ukážeme a domluvíme se na pronájmu dle Vašich potřeb. Zároveň můžeme vypomoci při organizaci Vaší akce.

TANEČNÍ VYSTOUPENÍ A ZÁBAVA NA AKCÍCH

Pokud chcete na svou akci taneční vystoupení či zapojení hostů, domluvíme se dle Vašich představ.

Nabízíme taneční vystoupení jednotlivých párů, též taneční skupiny Los Amateros (skupina složená z velmi šikovných kurzistů, kteří dokazují, že nejen profíci mohou nabídnout zajímavá vystoupení). Dle domluvy zajistíme salsu, bachatu, společenské tance, ale třeba i folklorní tance.

Velmi rádi vyzveme k tanci i Vaše hosty, a to jak formou krátké výuky a následného řádění v rytmu latino tanců (salsa, bachata,…), tak i formou animací (celá skupina tančí jednoduché variace na známé songy).

Podle typu akce můžeme připravit i pár rad a pravidel společenského chování podle Jaroslava Špačka, se kterým jsme dlouhodobě spolupracovali v tanečních kurzech pro mládež. Pravidla společenského chování jistě oceníte při jakémkoli firemním setkání, oficiální večeři, při jednání s opačným pohlavím. Není na škodu si tyto dovednosti pravidla oprášit.

V případě zájmu pro Vás rádi připravíme nabídku šitou na míru.